O mně

Zdravím Vás, kteří jste zavítali na mé webové stránky!

Dovolte mi, abych se Vám také stručně představila 🙂 Dost často se mě ptáte, jak jsem se vůbec k fotografování dostala. Vlastně to byla náhoda. Nikdy jsem fotografování neměla ráda, když po mě někdo chtěl vyfotit, byť jen mobilem, strašně mě to nebavilo. Moc jsem chtěla studovat práva. Osud to ale zařídil jinak. Ve svých 18ti letech jsem prodělala plicní embolii, díky které jsem se začala na svět dívat jinýma očima. Od tohoto okamžiku jsem si začala více vážit obyčejných věcí.

Na dovolené s mým úžasným mužem, který mě mimochodem ve všem podporuje a splní mi každou blbost, kterou si pro Vás vymyslím, jsem začala na obyčejný kompakt fotit makro detaily květin a brouků. Když jsme přijeli domů, objednala jsem si svou první digitální zrcadlovku. I přesto, že mě od toho všichni odrazovali, nevzdala jsem to. A momentálně můžu opravdu od srdce říct, že dělám práci, která mě BAVÍ. Vděčím za to všechno Vám, mým stávajícím i novým klientům, kteří se na mě obracíte s prosbou o nafocení významných okamžiků ve Vašem životě. Fotografování těhotných a novorozeňátek mě naplňuje radostí, která mě svým způsobem posouvá dál.

Ve svém volném čase se ráda věnuji své rodině, zahrádce, o kterou se s radostí starám, a cestování. Snažím se život plnohodnotně žít.

Krásný den!